Investice

Investiční nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme možnost koupě investičního apartmánu (bytu), který se může stát zároveň Vašim druhým domovem a již brzy zjistíte, že Vás nebude stát ani korunu. Naopak na držení této nemovitosti získáte průměrně 10 až 15% ročně. Více se dočtete v následujících příspěvcích a článcích na našem webu, Fb a Instagramu….

Proč Batumi?

Město Batumi se stává budoucím obchodním uzlem, který se snaží spojit východní Evropu se západní Asii. Dále je perlou Černého moře a přezdívá se Dubaj nebo Las Vegas východu. Do tohoto města investují velké společnosti z celého světa obrovské sumy a gruzínská vláda investuje do infrastruktury své přechozí zisky z ropy a plynu. Chtějí z Batumi vytvořit město hazardu číslo 1 na světě a zároveň tak nejnavštěvovanější destinaci Euroasie.

V Batumi můžete vidět nádherné parky, fontány, botanické zahrady, delfinárium, průlizky pro děti jako z pohádek. Také navštívit promenády s monumenty na pláži poseté oblázky, které zakrývají černý léčivý písek, hory oděné sněhem i divokou džunglí. Cítit vůně kavkazských jedlí a eukalyptů mísící se s mezinárodní kuchyní z celého světa, rybí trhy a restaurace na moři. Nenechá Vás lhostejnými spleť chudoby a bohatství, lidskosti a emocí, mrakodrapů a kasin. Až objevíte stará náměstí s orlojem, kopulemi a zlatě se lesknoucími střechami s překrásnou architekturou.  Je zde bezpečno a pořádek. Překvapí Vás hrdý, čestný, pohostinný, vděčný, pokorný a hlavně přátelský lid. Domluvíte se zde gruzínsky, rusky a anglicky.

Je zde bezpečno i v důchodovém věku, zdravotní pojištění a náklady na život jsou zde zhruba poloviční v porovnání s ČR.. Proto, a také kvůli mnoha jiným tržním faktorům jsem se rozhodl rozvíjet investice mých klientů a naší společností v realitách právě v Batumi, přezdívané Las Vegas nebo Dubají východu.

Jaké apartmány a byty nabízíme

Apartmány a byty  se nachází v mrakodrapech, které jsou umístěny v první linii u Černého moře. Mají 24. hodinovou recepci, ochranku, kamerový systém, ochranku, bankomat. Nyní se realizuje zázemí pro náročnou klientelu bazény, obchody a v 1. patrech většinou 5* hotely světových společností s fitness centrem, wellness centrem, kavárny, bary restaurace a jiné. Recepce v přízemí těchto mrakodrapu provozují 5 * hotely, jež jsou schopny Vaším hostům splnit každé přání. Díky tomu můžete plnohodnotně pronajímat Váš apartmán přes booking a rbimi a účtovat si maximální možnou cenu za něm den strávený.

Garantovaný výnos 6%

Většinou pronajato minimálně 200 dnů v roce za cca 1.000,- Kč až 1.500 Kč, dle velikosti apartmánu a jeho provedení. Daň z pronájmu činí 5% a není potřeba otevírat firmu ani při koupi 50 bytů a více.

Minimální výnos 6% garantovaný společnostmi, které tyto domy staví, či hotely umístěnými v nich.

My Vám garantujeme profesionální zprostředkování! Zajistíme Vám prohlídky s tím související cestu tam i zpět, pomůžeme Vám s výběrem, zajistíme Vám tlumočení, smluvní dokumentaci vypracuje špičkový Česko Gruzínský právník a zajistíme Vám zprostředkovatele na pronajímaní.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás…

Fotogalerie pokojů