Detail nemovitosti

PRODÁNO byt 3+1 po rekonstrukci s balkonem v Ostravě-Porubě

Nabízíme prodej bytu 3+1 s balkonem po kompletní rekonstrukci v nízké zástavbě, v osobním vlastnictví, v 2 nadzemním podlaží, na ul. Slavíkova v Ostravě – Porubě.

Byt
3+1
65 m2
osobní

Detaily

Nabízíme prodej bytu 3+1 s balkonem po kompletní rekonstrukci v nízké zástavbě, v osobním vlastnictví, v 2 nadzemním podlaží, na ul. Slavíkova v Ostravě – Porubě.

Jedná se o prodej krásného bytu 3+1 o výměře 65 m2, který prošel nákladnou rekonstrukcí. Byt se nachází v 1. patře ve velmi dobré lokalitě s možností parkování před domem.

V rámci rekonstrukce byla pozměněna dispozice, která propojila kuchyň s obývacím prostorem a zvětšila koupelnu. Také jsme přidali praktickou technickou místnost pro uskladnění všech potřebných věcí. Vše v bytě je nové – elektrické rozvody, voda, odpady, nově vylité a srovnané jsou podlahy, v celém bytě se nacházejí snížené SDK stropy, LED osvětlení, obložkové zárubně, nové vstupní dveře, kvalitní sádrové omítky a mnoho dalšího.

 Největší pýchou je prostorná kuchyňská linka vyrobena z nadstandardních materiálu a osazena všemi potřebnými spotřebiči (indukční varná deska, odsavač s uhlíkovým filtrem, chladnička s mrazákem, mikrovlnná a horkovzdušná trouba, myčka nádobí, pračka). Materiál celé kuchyně disponuje úpravou, která omezuje tvorbu otisků prstů a umožňuje tak snadnější údržbu.

Veškerá občanská vybavenost v dosahu. V případě zájmu můžeme v jednotném designu dokončit a vybavit celý byt.

Nastěhování je možné ihned.

Těšíme se na prohlídku!

Vlastnosti

Celková cena
3 850 000 Kč
Stavba:
Stěnové panely
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Vlastnictví:
Osobní
Podlaží:
2. podlaží z celkem 4
Užitná plocha:
65 m2
Plocha podlahová:
65 m2
Balkon:
Ano
Sklep:
Ano
Parkování:
Ano
Datum nastěhování:
Ihned
Voda:
Dálkový vodovod
Topení:
Ústřední dálkové
Odpad:
Veřejná kanalizace
Telekomunikace:
Internet
Elektřina:
230V
Doprava:
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Komunikace:
Betonová, Asfaltová
Energetická náročnost budovy:
Třída C - Úsporná
Bezbariérový:
Ne
Vybavení:
Částečně

Umístění

Kontaktovat makléře