Kdo jsme

O nás

Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma, která má však dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí té nejvyšší úrovně. S námi získáte profesionální přístup a odborníky, kteří Vám rádi poradí!

Specializujeme se na prodej nemovitostí, nákup s investory, nákup a prodej zahraničních nemovitostí, developerské projekty a pronájem různých druhu nemovitostí. Dále poskytujeme poradenství jakéhokoliv typu ke všem životním situacím v oblasti realit. Zajistíme špičkové financování nákupu nemovitosti, včetně vyřízení veškerých právních úkonů spojených s převodem nebo nákupem Vaší (budoucí) nemovitosti.

SPECIAL REALity s.r.o. vznikla 4.12. 2019. Zakladateli a zároveň jednateli naší firmy jsou Ing. Petr Špunar, DiS a Václav Hejtmánek. Jejich dlouholeté zkušenosti nasbírané jak na domácím, tak na zahraničním trhu nyní společně přinášejí do své firmy určené domácímu trhu a našim dlouholetým, ale i budoucím klientům.

Naší vizí je pracovat pro klienta kvalitně, špičkově, poctivě, profesionálně, efektivně, moderně, odhodlaně a odvážně ku jeho prospěchu. 

Zakládáme si na vysoké odbornosti, profesionalitě, poctivosti našich kolegů a spolupracovníků a vytváříme tak přátelskou atmosféru, která vede k osobnějšímu přístupu. Naší hlavní prioritou je vybudování a udržení spolehlivých dlouhodobých vztahů s našimi klienty, kolegy a obchodními partnery.