Služby

Developerské projekty

EXKLUZIVITA PROJEKTU

Garantujeme, že po dobu prodeje Vašeho projektu nebudeme nabízet konkurenční projekt jiného developera ve stejné lokalitě. Pro naši společnost budete vždy partnerem č. 1.

PRÁVNI SERVIS

Spolupracujeme se 3 lokálními advokátními kancelářemi. Zajistíme veškerou smluvní dokumentaci. Úschovu, právní služby, poradenství a ověřování podpisů poskytneme přímo u vámi vybraného advokáta.

INDIVIDUÁLNÍ FINANCOVÁNÍ

Naši finanční poradci pomáhají s financováním, zajišťují spolehlivě a kvalitně úvěry a půjčky. Mají dlouholeté kontakty v bankách, které usnadní kupujícím financovat nákup nemovitosti. Developerům zajistí poradenství a konkrétní řešení při financování.

MAXIMÁLNÍ ZISK

Společným cílem developera a SPECIAL REALity je maximalizovat zisk z realizovaného projektu. Definujeme správně nastavené ceny a zacílení marketinku na konkrétní cílovou skupinu.

100% SERVIS

Klient získá aktivní přístup od první chvíle spolupráce. Poskytujeme naše know-how a staneme se Vaším spolehlivým partnerem.

ÚSPORA ČASU

Díky zkušenostem dokážeme výrazně urychlit prodej. Poskytneme konzultace a zajistíme nastavení prodejních procesů a dodržujeme prodejní plán.