Služby

Prodej nemovitostí

Potřebujete prodat byt, dům, pozemek, nebo komerční nemovitost? Rychle a za nejvyšší možnou cenu? 

Obraťte se na Nás a mi Vám zdarma zajistíme tržní posouzení Vaší nemovitosti v případě, že se s Námi rozhodnete spolupracovat při prodeji či pronájmu Vaši nemovitosti. Správnou cenou se vyhnete čekání na nereálného kupujícího a v kombinaci se správným marketingem, který pro Vás taky zrealizujeme, Vám neuteče reálný žádný kupující, který chce opravdu koupit. Celý obchod pro Vás bude pohodlný, protože jsme profesionálové a spolupracujeme s odborníky jako jsou odhadci, finanční poradci, bankéři, advokáti zaměřující se na realitní právo a fotografové, prostě máme tah na branku a umíme to.

 

 

Jak začneme?

  • Seznámení - Vzájemně se seznámíme, ať zjistíme vaše potřeby a přání. 
  • Posouzení nemovitosti - Zpracujeme Vám k dané nemovitosti Tržní posouzení ZDARMA.
  • Nastavení strategie - Nastavíme Vám přesně na míru správnou strategii obchodu.

Výsledek?

Nemovitost špičkově připravíme, případně opravíme, přidáme podle potřeby HOME STAGING, nafotíme nebo natočíme anebo použijeme 3D scan nemovitosti pro virtuální prohlídky.

Napíšeme výstižný popisek k dané nemovitosti, aby čtenář inzerátu chtěl navštívit tu Vaši nemovitost.

Podle společné navržené strategie vystavíme Vaši nemovitost na nejsledovanějších portálech v realitách a sociálních sítích. 

Prodej nemovitosti

  • Smlouvy - Vše dotáhneme do konce a bez Vašich starostí. Zpracujeme veškerou smluvní dokumentaci (rezervační smlouvu, kupní smlouvu, úschovu finančních prostředků u advokáta, návrh na vklad do katastru nemovitostí, předávací protokol, převod energií). Nejdůležitější smlouvy připravují naší profesionální advokáti. Můžete si dokonce vybrat.
  • Úschova - Úschova veškerých finančních prostředků jde vždy do advokátní úschovy.
  • Předání - Předáváme Vaši nemovitost a zařizujeme přepis energii.

Cena za naše služby

Cena za naše služby je individuální. Záleží, o jakou nemovitost jde a jakou strategii a prostředky použijeme.

Naši práci děláme odborně a pečlivě  k Vaší spokojenosti. Celý prodej probíhá bez starostí, plánujeme za Vás a předáváme Vám zpětné informace v jaké fázi prodeje se Vaše nemovitost nachází a co Vás dál čeká.